Náš tým

 

EVA MAŇÁSKOVÁ

Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika a v naší školce pracuje téměř od jejího začátku. Jako rodilá Moravačka se snaží při práci s dětmi používat hlavně selský rozum. A za důležité považuje to, aby si děti den ve školce opravdu užily. Mezi její záliby patří jízda na kole a longboardu. A velká snaha naučit se hrát na kytaru a ukulele.

 

IVA MAREŠOVÁ

Je čerstvou absolventkou střední odborné pedagogické školy. A naše školka je jejím prvním zaměstnáním. Paní učitelka ráda sportuje, ve volném čase ráda chodí běhat a jezdí na kole. S dětmi si nejvíc užívá výtvarné činnosti.

 

MONIKA KULHÁNKOVÁ

Je maminkou dvou dětí Vanessky a Jeníčka, vystudovala střední odbornou pedagogickou školu. Více než 5 let pracuje ve školce. Mezi její koníčky patří hlavně její děti, kolo, zahradničení, zpěv, výtvarná činnost s dětmi a v neposlední řadě dobrá káva. ,,Každý z nás byl jednou dítětem a tak mým zájmem jsou šťastné a spokojené děti, které si jednou rády vzpomenou na skvělou školku a fajn paní učitelky“.

 

KATEŘINA MATĚJKOVÁ

je maminkou dvou dětí Lucky a Karolínky, vystudovala střední odborné učiliště a ve školce zastává důležitou funkci provozní, kde se stará o to, aby měly děti plná bříška. Ze stránky provozu udržuje školku v chodu, a hlídá úplně všechny včetně paní učitelek 🙂 Mezi její záliby patří kreslení a ruční tvorba.

 

NIKOLA HORSKÁ

vystudovala nejprve grafickou školu a poté se rozhodla své znalosti ještě obohatit o předškolní pedagogiku, kterou právě dokončila. V naší školce funguje, jako zastupující paní učitelka. S dětmi nejraději objevuje a prozkoumává nové věci. Ve svém volnu se ráda věnuje společenským hrám a fotografování.

 

ANDREA JIRAVOVÁ ČAPKOVÁ

Je zřizovatelkou naší školky a majitelkou této krásné vily. Pracuje jako ředitelka SVOŠ na Chodově. Do školky si za námi chodí hrát, podívat se co nového jsme se naučili a ráda s námi jezdí na výlety.